Chalupa Josta je umiestnená na pokojnom romantickom mieste pri potôčiku, nachádzajúcom sa hneď na začiatku rázovitej zamagurskej obce Jezersko. Vďaka jedinečnej polohe chalupy uprostred prekrásnej prírody Pieninského národného parku v blízkosti Belianskych Tatier tu nájdete bohaté možnosti pre aktívny oddych a rekreáciu počas celého roka. V blízkosti sa nachádza aj – Chodník korunami stromov – Bachledka – priamo v srdci druhovo pestrých lesov Pieninského národného parku. Trasa o dĺžke viac ako 600 m Vás prevedie druhovo pestrým lesom, kde na Vás čakajú rôzne prekvapenia a poučenia. Vychutnávať si tu môžete príjemné prechádzky po blízkom okolí alebo podnikať náročné či menej náročné horské túry. Ak ste milovníkmi cyklistiky, čakajú tu na Vás zaujímavé a dobre značené cyklotrasy, ktoré Vás zavedú do malebných zákutí zamagurskej prírody. Váš pobyt Vám spríjemnia taktiež romantické prechádzky k Jezerskému jazeru, či potulky po okolitých lúkach a lesoch, kde sa môžete tiež venovať hubárčeniu alebo zberu lesných plodov. Navštíviť môžete aj známu Beliansku jaskyňu, ktorá Vás očarí zaujímavými skalnými útvarmi alebo bohatou kvapľovou výzdobou. Dobrodružnejší hostia určite nevynechajú príležitosť splaviť na pltiach povodie Dunajca, tiahnuceho sa nádherným okolím Červeného Kláštora.

Bohatá snehová nádielka počas zimných mesiacov zaistí skvelé podmienky pre všetkých bežkárov a vyznávačov zjazdového lyžovania či snowboardingu. K dispozícii sú Vám tu kvalitné služby a upravené zjazdovky miestneho cca 3 km vzdialeného lyžiarskeho strediska Ski Jezersko, ktoré je prepojené s lyžiarskym centrom Ski Bachledova dolina. Zavezie Vás tam bezplatný skibus, ktorého zastávka sa nachádza len 100 m od chalupy. Načerpať nové sily po celodennej turistike či lyžovačke môžete vo wellness Kúpeľov Vyšné Ružbachy (30 km) ako aj v neďalekom termálnom kúpalisku Vrbov (50 km).

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Chalupe Josta, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 8 až 10 hostí. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi, spriatelené rodiny alebo skupinu priateľov a známych. Na prízemí objektu je Vám k dispozícii útulná a príjemne zariadená spoločenská miestnosť. Dokonalý relax a pohodu v kruhu rodiny a priateľov Vám v nej zaistí pohodlné posedenie pri obľúbenom televíznom programe alebo spoločenských hrách. Využívať tu môžete DVD prehrávač či rádio, pričom pohodovú atmosféru Vám tu dotvorí v krbe horiaci oheň. V prípade potreby je možné do spoločenskej miestnosti umiestniť aj dve prístelky.

Pre prípravu chutných jedál je Vám v chalupe k dispozícii plne zariadená kuchyňa s jedálenským kútom (prepojená so spoločenskou miestnosťou), v ktorej výbave nechýba elektrický sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, kávovar, hriankovač a všetok potrebný kuchynský riad. Súčasťou prízemia chalupy je aj samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V priestoroch chodby môžete využívať odkladací priestor na lyže a snowboardy. K dispozícii je Vám tu aj práčka a zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Z prízemia sa schodiskom dostanete na poschodie chalupy, kde sú pre Vás pripravené štyri útulne zariadené 2-lôžkové spálne s balkónmi, z ktorých si vychutnáte pekné výhľady na okolie. V dvoch izbách môžete využívať manželské postele, v ďalších dvoch sú umiestnené dve samostatné postele s možnosťou využitia vždy ešte jednej prístelky. Pri izbách na chodbe sa nachádzajú dve samostatné kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemný oddych na čerstvom vzduchu Vám zaručí aj terasa s vonkajším posedením alebo altánok s vonkajším krbom a grilom. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní. Veríme, že u nás prežijete krásne chvíle plné pohody v lone krásnej prírody. Tešíme sa na Vás!